TÕHUS HAMMASTE VALGENDAMISE MEETOD

Kas unistate säravvalgest Hollywoodi naeratusest? See efekt saavutatakse tänu hammaste valgendamise protseduuridele, mis kasutavad uusimat tehnoloogiat. Hammaste värv on paljude inimeste jaoks väga oluline. See lisab enesekindlust ja teeb enesetunde paremaks. Ilus ja eelkõige terve naeratus on peamine tõhusa hammaste valgendamise tulemus.

alates 45 minutit

  • Esteetilise hambaravi valdkonnas on üks populaarsemaid protseduure hammaste valgendamine. Kadrioru Plaza Hambakliinik on koht, kus meie eksperdid muudavad teie naeratuse lumivalgeks loomulikul ja ohutul viisil.
  • Igale hammaste valgendamise protseduurile peab eelnema professionaalne puhastus (80€).

– Blanc One Click (seda tüüpi valgendust kasutatakse ainult pärast professionaalset puhastamist) – 50 €

– Blanc One Touch (kabinetis valgendamine, kasutades LED-lampi) – 120 €

– Opalescence (kabinetis valgendamine, kasutades LED-lampi) – 270 €

Meie hambakliinik pakub teile professionaalset ja ohutuid hammaste valgendamise meetodeid. Kasutame uuenduslikke ohutuid ja samal ajal tõhusaid BlancOne’i meetodeid. Nende hammaste valgendamise meetodite tõhusust toetavad paljude aastate uuringud ja

vaatlused, mida on teinud hambaarstid ja -hügienistid üle kogu maailma. Preparaadi uuenduslik patenteeritud koostis annab hämmastava valgendava efekti.

Igale hammaste valgendamise protseduurile peab eelnema professionaalne hammaste puhastamine.

Hambaemaili valgendamise meetodid.

Meie Tallinna hambakliinikus saab hambaid valgendada mitmel viisil vastavalt hammaste olukorrale ja patsiendi ootustele:

  1. BlancOne Click on taskukohase hinnaga väga õrn hammaste valgendusmeetod. Teostame selle kohe pärast hammaste hügieenilist sügavpuhastust. BlancOne Clicki abil saate hambaid valgendada vaid 10 minutiga. Tulemuseks on õrn valgendav efekt. Seda tüüpi hammaste valgendamist võite korrata iga 3 kuu tagant. Pärast ravi on soovitatav 1 päeva jooksul vältida tumedavärviliste toitude ja jookide tarbimist.
  2. BlancOne Touch on intensiivne hammaste valgendamise protseduur, mida teostab hambaarst. Valgenduslamp aktiveerib spetsiaalse geeli 8-minutiliste tsüklitena kolmes etapis, et saavutada võimalikult hea hammaste valgendamise tulemus. Pärast protseduuri on patsiendil valgemad hambad. Pärast ravi on soovitatav 7 päeva jooksul vältida tumedavärviliste toitude ja jookide tarbimist. Seda hammaste valgendusmeetodit võib läbi viia kuni 2 korda aastas iga 6 kuu tagant.

Kõik pakutavad hammaste valgendusmeetodid annavad loomuliku ja ilusa naeratuse. Need on hammastele ohutud ega põhjusta ülitundlikkust. Spetsialist teavitab teid konsultatsiooni käigus võimalike vastunäidustuste osas.